Strona Główna-Wiadomości

Zjazd jesienny członków klubu OT-51

Komentarze 0

     Zgodnie z zaplanowanym terminem 26-28.09.2012 zjazdu Oddziału Terenowego 51 część członków z Tomaszowa Mazowieckiego odwiedziła miejscowość Brody Iłżeckie koło Starachowic w sobotę. Pogoda była wymarzona, spotkanie przebiegło sprawnie.

    Do przystani wodnej przybyła około połowa ze 105 członków indywidualnych OT51. Tradycyjnie zarząd oddziału zdał sprawozdanie za ostatnie pół roku na początku obrad. Jak zwykle najbardziej oczekiwaną częścią zebrania było sprawozdanie v-ce prezesa ds. sportowych Pawła SP7LFT oraz podsumowanie 85-lecia Ligi Morskiej i Rzecznej w Tomaszowie Mazowieckim jak i Zawodów Staropolskich 2012. Członkowie OT51, którzy brali udział w akcji 85LMiR otrzymali pamiątkowy dyplom, ale również bezcenny uścisk dłoni prezesa oddziału Pawła SP7SP. W tej akcji brali udział członkowie klubu SP7PTM: Andrzej HF85LMR(SP7HIW), Janek SP7SZW, Piotr SP7OGP, Kazik SQ7BTY, Artur SQ7ACP, Rafał SQ7OTA.

Miłą niespodzianką okazało się pierwsze miejsce w Zawodach Staropolskich 2012 naszego klubowicza Piotra SP7OGP w kategorii stacji indywidualnej nadającej emisją CW. Ex equo na podium stanął Bogusław SP7IVO z OT15.

     Po zakończonym zebraniu wszyscy uczestnicy zjazdu upamiętnili się na grupowym zdjęciu. Zgodnie z tradycją po obiedzie, na deser, wszyscy udali się na grilowane kiełbaski i piwko. Grupki koleżanek i kolegów dyskutowali na pełnej mocy na tematy krótkofalarskie i nie tylko.

     Spotkania takie są szczególnie ciekawe dla nowych krótkofalowców, którzy mieli styczność z kolegami z OT51 tylko na pasmach. Pomimo wielogodzinych rozmów w eterze często okazuje się, że na takim zjeździe trzeba przedstawić się i poznać drugi raz :-)

Więcej zdjęć w galerii.

 Rafał SQ7OTANie ma jeszcze komentarzy dla "Zjazd jesienny członków klubu OT-51"Proszę zaloguj się aby móc zostawić komentarz