Strona Główna-Wiadomości

Czwartkowy dzień klubowy

Komentarze 0

     Jak co czwartek klub odwiedzają zainteresowani krótkofalarstwem. Dużo tematów organizacyjnych, które sukcesywnie są realizowane. Mniej doświadczeni i początkujący korzystają z wiedzy i doświadczenia wieloletnich pasjonatów.

      Pozytywną rzeczą jest, że nasze szeregi zasilone zostały przez dwóch młodych kolegów. Zapoznają się z kolejnymi zagadnieniami technicznymi, operatorskimi, a także bezpieczeństwem. Dla doświadczonego krótkofalowca może się wydawać, że przeprowadzenie łączności jest proste i wymaga minimalnej wiedzy. Jak się okazuje, aby sprawnie funkcjonować w eterze sporo trzeba się nauczyć. Na szczęście chęci są, a czasu również nie brakuje. Nowi koledzy zaakcentowali ostatnie spotkanie swoim pierwszym (aczkolwiek krótkim) wystąpieniem na falach krótkich z pomocą Bogdana SP7DRV.

 

 

     W szeregi krótkofalowców przybył również praktyczny czajnik wodę na herbatę gotujący, gorącą parą buchający.

     Kilka dodatkowych zdjęć w galerii.

 

Rafał SQ7OTANie ma jeszcze komentarzy dla "Czwartkowy dzień klubowy"Proszę zaloguj się aby móc zostawić komentarz