Strona Główna-Wiadomości

Piękna architektura i pogoda

Komentarze 3

 

      W ubiegłą sobotę (18.05.2013) w godzinach 17 do 20 czasu lokalnego odbyły się zawody zamkowe. Więcej informacji na stronie PZK. Klubowicze SP7PTM wzięli w nich udział, aczkolwiek napotkano na drobne problemy techniczne...

 

     Jako zamek wybrano kościół św. Idziego w Inowłodzu - jakieś 16 km na wschód od Tomaszowa Mazowieckiego. W przeszłości spełniał również zadania obronne, a więc jest również zaliczany do zamków i do wszelkiego rodzaju akcji dyplomowych. Więcej informacji o tym obiekcie w wykazie zamków SP i w Wikipedii.

     Pogoda ładna, otoczenie bardzo przyjemne, więc wystarczyło tylko rozwiesić antenę, ustawić radiostację i nadawać. Niestety, nowa antena nie testowana wcześniej odmówiła współpracy, co widać na zdjęciach. Chociaż nie przeprowadzono żadnej łączności, członkowie wyprawy Kazik SQ7BTY, Piotr SP7OGP, Janek SP7SZW i Wojtek SP7JWT skorzystali z kąpieli słonecznych oraz z nieograniczonej ilości świeżego powietrza. Wyprawa w pewnym sensie więc zakończyła się sukcesem.

Więcej zdjęć w galerii.

Rafał SQ7OTAPoniżej komentarze(3) dla "Piękna architektura i pogoda"

SQ7ACP
SQ7ACP
22.05.2013 10:21
1
Pomysł dobry, tylko wykonanie ;)
Ta puszka chyba nie miała najmniejszych szans na przeżycie sił rozciągających ;) Szkoda :(
SQ7OTA
SQ7OTA
22.05.2013 11:34
2
Ta puszka chciała być po prostu sławna. Jakby nie pękła to by jej nikt zdjęcia nie zrobił. A tak... kaleka, ale sławna. Ile to ludzi ją obejrzy... Puszka-celebrytka.
SP7JWT
SP7JWT
02.09.2013 15:24
3
Najlepszy dowód na to że stres zabija


Proszę zaloguj się aby móc zostawić komentarz