Strona Główna-Wiadomości

Nowy park fauna flora - SPFF-721

Komentarze 0

      Całkiem niedawno dodany był kolejny park do programu SPFF Polska Fauna Flora. Chodzi tu o Rezerwat Przyrody "Jeleń" o numerze SPFF 721. 19 lipca był on aktywowany przez grupę z klubu SP7PTM .

 

     Wyjazd był koło godziny 16 tak, aby można było w spokoju rozłożyć sprzęt i zacząć pracę na stacji od 17. Ha! W spokoju! - dobre sobie. Nie na naszych wyprawach. U nas musi się dziać. Więc jak nie antena się skończy jeszcze zanim się zacznie, to Janka zaatakuje osa, a jak nie, to Janek zaatakuje radio ;) Więc tym razem to nasz kolega postanowił się wyłożyć jak długi zaplątując się wcześniej w fider antenowy i zupełnie przy okazji ściągając wszystko co było na stoliku. Niestety brak foto - podciągałem w tym czasie balun. Na szczęście dowcipnisiowi nic się nie stało, a i sprzęt ocalał więc można było dalej pracować.

Naszych łączności się tym razem uzbierało coś koło 50 - 60 i zaczął kucać aku. Ma swoje lata. W akcji udział brali: SP7OGP, SP7SZW, ma skromna persona, (której nigdzie na fotce nie ma, a co trzeba podkreślić również się starałem przeprowadzić jakieś łączności nawet ze skutkiem pozytywnym), oraz wizytacyjnie Papa Smerf SP7HIW.

Więcej zdjęć w galerii.

Wojtek SP7JWTNie ma jeszcze komentarzy dla "Nowy park fauna flora - SPFF-721"Proszę zaloguj się aby móc zostawić komentarz