Strona Główna-Wiadomości

IARU VHF UHF na Górze Kamieńsk

Komantarz 1

     Nasz klubowy kolega Piotr SP7OGP już po raz drugi został zaproszony przez kolegów z Łodzi z klubu SP7PGK do wspólnej zabawy pod znakiem SN7L.

     Tym razem celem wyprawy okazała się Góra Kamieńsk (JO91QF). Gdzie chłopaki od kilkunastu lat mają swoją bazę wypadową na tego typu imprezy.
Z uwagi na bliskość owej lokalizacji postanowiłem skorzystać z zaproszenia Piotra i wybrałem się na wycieczkę.
Jak się okazało i jak przystało na tak wyróżniający się zespół baza zlokalizowana jest na samym szczycie gdzie korzystając z uprzejmości właściciela chłopaki mają własną pakamere, w której można schować anteny, a na czas pracy rozstawić sprzęt. Przygotowane są również miejsca do postawienia i kotwiczenia masztów antenowych.
Tym razem z uwagi na modernizacje jakie dokonał w ostatnim czasie Emitel można było skorzystać jedynie z zestawu 2-kowego.

 


Mimo tego, że dotarłem na ostatnią kwarte rozgrywek czuć było atmosferę rywalizacji, a bój toczył się do ostatniej minuty (dosłownie).


Życzymy wielu sukcesów.

Więcej zdjęć w galerii.


Wojtek SP7JWT    Poniżej 1 komentarz dla "IARU VHF UHF na Górze Kamieńsk"

SP7OGT
SP7OGT
11.03.2014 20:51
1
Witajcie Koledzy
Ciesze sie ze cos sie dzieje i w naszym krajowym swiatku krótkofalarskim. "Usłyszałem " (o) Was nawet w Chicago . Zycze dalszych sukcesów no i wspaniałych DX-ów
Tadeusz KD2EOH


Proszę zaloguj się aby móc zostawić komentarz