Strona Główna-Wiadomości

Pozdrowienia z za oceanu od Tomaszowianina KD2EOH (ex SP7OGT)

Komentarze 0

... i kilka słów od Tadeusza:

... Tutaj jak i wszędzie kłopoty z powieszeniem lub ustawieniem jakiegos wyższego masztu. Dużo zezwoleń i projektów wykonywanych przez specjalistyczne firmy, a to pociąga duże koszty (nawet do 30 000 $). Zresztą jest to zależne od prawa w danym Stanie. Na Florydzie jest dużo amatorów więc i bardzo rygorystycznie do tego podchodzą, a to ze wzgledu na bezpieczenstwo z uwagi na ciężkie burze, letnie sztormy i twistery w czasie lata. Ale to wszędzie tak jest na całym świecie.  Ja teraz jestem na etapie budowania anten drutowych  na niższe pasma no i yagi na 20m i 6 m. Szukam opisów sprawdzonych, jeszcze pracuje hobbystycznie i zawiele czasu nie mam na eksperymenty ale niedługo ...

       Pozdrawiam wszystkich w Klubie i nie tylko kolegów radiowców
      
                                                                                                      Tadeusz    KD2EOH (ex SP7OGT)
 
 
ps. Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie krótkofalarstwa w USA, pytajcie w komentarzach, albo na e-mail. Tadeusz pewnie chętnie pomoże. Rafał SQ7OTA


Nie ma jeszcze komentarzy dla "Pozdrowienia z za oceanu od Tomaszowianina KD2EOH (ex SP7OGT)"Proszę zaloguj się aby móc zostawić komentarz