Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Strict Standards: Declaration of KCommandChain::enqueue() should be compatible with KObjectQueue::enqueue(KObjectHandlable $object, $priority) in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/koowa/command/chain.php on line 23

Strict Standards: Declaration of KCommandChain::setPriority() should be compatible with KObjectQueue::setPriority(KObjectHandlable $object, $priority) in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/koowa/command/chain.php on line 23

Strict Standards: Declaration of KCommandChain::getPriority() should be compatible with KObjectQueue::getPriority(KObjectHandlable $object) in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/koowa/command/chain.php on line 23

Strict Standards: Declaration of KHttpUri::set() should be compatible with KObject::set($property, $value = NULL) in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/koowa/http/uri.php on line 454

Strict Standards: Declaration of KHttpUri::get() should be compatible with KObject::get($property = NULL, $default = NULL) in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/koowa/http/uri.php on line 454
Jamagic - Przedsionek SP7PTM - Przywitalnia

Przedsionek SP7PTM - Przywitalnia

Jesteś nowym użytkownikiem witryny SP7PTM? - przywitaj się, przedstaw się!
Publiczna możliwość zapisu jest wyłączona. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się
Ostatni wpis
Jamagic

Jamagic
4 wpisy
---
Skąd:
Tomaszów Mazowiecki
Poland
31.08.2013 16:37

Jamagic

Siema :)
Szukałem klubu krótkofalowców z Tomaszowa ale znalazłem tylko to :P
Macie jakąś konkretną częstotliwość na której prowadzicie konwersacje radiową w tm? Mam 2 radiostacje które chciałbym przetestować.




 
SP7OGP

SP7OGP
20 wpisy
---
Skąd:
b/d
31.08.2013 17:16

Re: Jamagic

A kto pyta?????????????????



 
Jamagic

Jamagic
4 wpisy
---
Skąd:
Tomaszów Mazowiecki
Poland
31.08.2013 18:08

Re: Jamagic

Jeśli imię Ci wystarczy to na imię mi Bartek



 
SP7OGP

SP7OGP
20 wpisy
---
Skąd:
b/d
31.08.2013 18:47

Re: Jamagic

Powtórzę pytanie:
A KTO PYTA??????

sp7ogp Piotr




 
Jamagic

Jamagic
4 wpisy
---
Skąd:
Tomaszów Mazowiecki
Poland
31.08.2013 19:16

Re: Jamagic

Ponawiam odpowiedź.
JA pytam.
Na imię mi Bartek i jestem z niebrowa.




 
SP7OGP

SP7OGP
20 wpisy
---
Skąd:
b/d
31.08.2013 19:31

Re: Jamagic

To zapraszam do klubu w każdy czwartek w I Ogólniaku to porozmawiamy.

73! de SP7OGP Piotr




 
Jamagic

Jamagic
4 wpisy
---
Skąd:
Tomaszów Mazowiecki
Poland
31.08.2013 19:36

Re: Jamagic

Dziękuję za zaproszenie ale nie mam za bardzo czasu chodzić na spotkania krótkofalowców, nie jestem też specjalnym fanem sprzętu, po prostu lubię radia i kupiłem niedawno fajny sprzęt, jedynie co to chciałbym przetestować i od czasu do czasu z kimś porozmawiać w eterze, czy są tacy ludzie w klubie którzy od czasu do czasu sięgną po gruszkę? :)



 
SP7OGP

SP7OGP
20 wpisy
---
Skąd:
b/d
31.08.2013 19:49

Re: Jamagic

A ja ponawiam zaproszenie do klubu (bo widzę że kolega nie jest w ogóle zorientowany w temacie który poruszył w swoim pytaniu) ZAPRASZAM



 
SP7JWT

SP7JWT
24 wpisy
---
Skąd:
Tomaszów Maz.
Poland
02.09.2013 15:17

Re: Jamagic

Zakres 26.960 - 27.400 MHz kulminacja na 27.180 MHz mod AM tam możesz sobie gruszkę potrzymać.

Po co szukałeś radioklubu i krótkofalowców jak nie masz czasu do niego zajrzeć?? Jak przyjdziesz do klubu to trochę się możesz dowiedzieć o krótkofalarstwie




 
SQ7OTA

SQ7OTA
69 wpisy
---
Skąd:
Tomaszów Mazowiecki
Poland
02.09.2013 15:36

Re: Jamagic

Drogi Bartku
Może podaj na jakie częstotliwości są twoje sprzęty. My używamy radii na wydzielone częstotliwości głównie KF, UKF i UHF, gdzie musisz mieć pozwolenie(licencje), oraz swój znak, aby nadawać.
No chyba, że masz CB, albo PMR, ale przeważnie tutaj nikt tego nie używa.




 
SP7HIW

SP7HIW
3 wpisy
---
Skąd:
b/d
02.09.2013 17:07

Re: Jamagic

Magiku !
Gruszkę zwykle się zjada, nie trzyma. Do radia potrzebne są mikrofony. Jeśli jesteś serio zainteresowany radiem - ZAPRASZAMY. Chętnie podzielimy się tym co wiemy i pomożemy w paru sprawach z którymi chyba nie wiesz jak zadziałać. Oferta cały czas aktualna.
Pozdrawiam serdecznie Andrzej SP7HIW




 
SQ7RJH

SQ7RJH
6 wpisy
---
Skąd:
Opoczno
Poland
22.09.2013 19:27

Re: Jamagic

Jeśli jesteś serio zainteresowany radiem - ZAPRASZAMY.


Dokładnie ! Nie ma co się wstydzić, my nie gryziemy ani nie bijemy.
Ja z przyjemnością przyjeżdżam do klubu a mam ponad 30km do pokonania więc naprawdę zachęcam.



sq7rjh.cba.pl/news.php