Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Strict Standards: Declaration of KCommandChain::enqueue() should be compatible with KObjectQueue::enqueue(KObjectHandlable $object, $priority) in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/koowa/command/chain.php on line 23

Strict Standards: Declaration of KCommandChain::setPriority() should be compatible with KObjectQueue::setPriority(KObjectHandlable $object, $priority) in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/koowa/command/chain.php on line 23

Strict Standards: Declaration of KCommandChain::getPriority() should be compatible with KObjectQueue::getPriority(KObjectHandlable $object) in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/koowa/command/chain.php on line 23

Strict Standards: Declaration of KHttpUri::set() should be compatible with KObject::set($property, $value = NULL) in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/koowa/http/uri.php on line 454

Strict Standards: Declaration of KHttpUri::get() should be compatible with KObject::get($property = NULL, $default = NULL) in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/koowa/http/uri.php on line 454
SP7PTM Szkolny Klub Krótkofalowców przy I Liceum Ogólnokształcącym w Tomaszowie Mazowieckim SP7PTM - 85 lat Ligi Morskiej i Rzecznej w Tomaszowie Mazowieckim

Komentarze 0

Krótkofalowcy i Żeglarze z Tomaszowa Mazowieckiego związani z I LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim z okazji obchodów 85 rocznicy utworzenia LMiR w Tomaszowie Maz. postanowili zaakcentować swój udział w obchodach.

W porozumieniu z Zarządem Oddziału LMiR w Tomaszowie Maz. oraz Staropolskim Oddziałem Terenowym PZK OT 51, członkowie Szkolnego Klubu Krótkofalowców :
Piotr - SP7OGP ; Jan – SP7SZW ; Artur – SQ7ACP ; Rafał – SQ7OTA ; Kazik – SQ7BTY ;
Andrzej – SP7HIW ; uruchomili na czas trwania obchodów tj. od 10.05. – 17.05.2012 r. amatorską stację radiową pracującą pod okolicznościowym znakiem HF85LMR.
W porozumieniu z Pawłem – SP7SP – Prezesem OT51 PZK, oraz Pawłem – SP7LFT – Award Managerem OT51 PZK, ustalono zasady i regulamin uzyskania okolicznościowego Dyplomu dla krótkofalowców, promującego obchody utworzenia LMiR w Tomaszowie Maz.
Inicjatywę tę aktywnie wsparli członkowie OT51 PZK – ponad 100 licencjonowanych krótkofalowców. Poniżej regulamin uzyskania Dyplomu.

Dyplom „85 lat Ligi Morskiej i Rzecznej w Tomaszowie Mazowieckim”

1. Cel: Integracja środowiska krótkofalowców i żeglarzy, obchody 85 rocznicy powstania Ligi Morskiej i Rzecznej w Tomaszowie Mazowieckim.
2. Organizator: Staropolski Oddział Terenowy PZK OT51
3. Termin: od 10 do 17 maja 2012 roku
4. Warunki zdobycia dyplomu: należy uzyskać min. 85 punktów /pasma i emisje dowolne/. Punktacja jest następująca:
QSO z HF85LMR – 25 pkt. /łączność obowiązkowa/
QSO z członkiem OT51 – 10 pkt. /wykaz na www.ot51.pl /
5. Uwagi końcowe:
Zgłoszenie z wykazem łączności należy przesłać w terminie do 31 maja 2012 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub listem: Paweł Piotrowski, P.O. Box 58, 25-517 Kielce 15.

Andrzej SP7HIW (HF85LMR) nadaje     W okresie pracy stacji okolicznościowej zostało przeprowadzonych ponad 1.000 łączności – QSO, ze stacjami amatorskimi głównie z kraju, ale również z 30-tu krajów świata.
Za przeprowadzone łączności zostaną rozesłane do korespondentów okolicznościowe karty QSL – karty potwierdzające łączność, z logo LMiR i założeniami pracy organizacji.
Zainteresowanie pracą stacji okolicznościowej HF85LMR i promocją LMiR było dość duże, żeby udzielać bardziej wyczerpujących odpowiedzi n/t historii LMiR operatorzy byli zmuszeni czasem korzystać z wcześniej przygotowanych „ściąg”.
Termin zgłoszeń na okolicznościowy Dyplom minął zgodnie z regulaminem 31.05.2012 r.
Do tego czasu wpłynęło 47 zgłoszeń – z uwagi na czas dostarczania korespondencji przez Pocztę należy spodziewać się jeszcze wpływu kilku, kilkunastu zgłoszeń o wydanie oklicznościowego Dyplomu.
Biorąc pod uwagę dość krótki okres całej akcji – 7 dni, można stwierdzić, porównując ją z innymi takimi przedsięwzięciami, że zakończyła się sukcesem – informacja o pracy LMiR
dotarła do bardzo wielu ludzi i w znaczący sposób przyczyniła się do integracji lub przynajmniej wzajemnej sympatii obydwu środowisk – „ radia i wody ”. Tutaj znajdują się zdjęcia do obejrzenia.

Andrzej SP7HIW

Nie ma jeszcze komentarzy dla "Akcja Dyplomowa Szkolnego Klubu Krótkofalowców SP7PTM przy I LO w Tomaszowie Maz. związana z obchodami 85 rocznicy utworzenia LMiR w Tomaszowie Mazowieckim"

Proszę zaloguj się aby móc zostawić komentarz