Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Strict Standards: Declaration of KCommandChain::enqueue() should be compatible with KObjectQueue::enqueue(KObjectHandlable $object, $priority) in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/koowa/command/chain.php on line 23

Strict Standards: Declaration of KCommandChain::setPriority() should be compatible with KObjectQueue::setPriority(KObjectHandlable $object, $priority) in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/koowa/command/chain.php on line 23

Strict Standards: Declaration of KCommandChain::getPriority() should be compatible with KObjectQueue::getPriority(KObjectHandlable $object) in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/koowa/command/chain.php on line 23

Strict Standards: Declaration of KHttpUri::set() should be compatible with KObject::set($property, $value = NULL) in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/koowa/http/uri.php on line 454

Strict Standards: Declaration of KHttpUri::get() should be compatible with KObject::get($property = NULL, $default = NULL) in /virtual/s/p/sp7ptm.ugu.pl/libraries/koowa/http/uri.php on line 454
SP7PTM Szkolny Klub Krótkofalowców przy I Liceum Ogólnokształcącym w Tomaszowie Mazowieckim SP7PTM - Dyplom Obiekty Powiatu Tomaszowskiego

Dyplom Obiekty Powiatu Tomaszowskiego

Komentarze 2

W związku z dużą atrakcyjnością powiatu Tomaszowa Mazowieckiego pod względem krótkofalarskich obiektów terenowych, klub SP7PTM będzie wydawał specjalny dyplom za przeprowadzone łączności ze stacjami pracującymi z lokalnych zamków, parków i rezerwatów przyrody(SPFF) oraz gmin(PGA). Poniżej regulamin...

Regulamin dostępny jest również w wersji Word i PDF oraz wersji English w dziale pliki do pobrania (regulacje)

Regulamin dyplomu „ Powiat Tomaszowski ”

Wydawca Dyplomu - Szkolny Klub Krótkofalowców SP7PTM

Warunki uzyskania dyplomu

• Zalicza się łączności lub nasłuchy przeprowadzone po 01-01-2014 roku bezterminowo
• Pasma i emisje dowolne.
• Dyplom w formie elektronicznej wydawany jest za uzyskanie łączności z niżej wymienionymi obiektami z terenu powiatu Tomaszowskiego wg następującego klucza:

STACJE

KLASA III      KLASA II      KLASA I

DX

SP

UKF

SWL

Jak wyżej

• Zgłoszenia: wyciąg z logu stacji aplikanta przesłać e-mailem na adres
• operatorzy stacji pracujących z n/w obiektów oprócz normalnych procedur proszeni są o przesłanie dzienników łączności na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wykaz obiektów znajdujących się na terenie powiatu Tomaszowskiego

Zamki powiatu Tomaszowskiego

- TZ09- TOMASZÓW MAZOWIECKI gmina
- TZ10- UJAZD
- TZ11- ŻELECHLINEK

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji !

" Tomaszów District " diploma regulations

Issuing authority: School radio-amateur club SP7PTM

Diploma’s obtainment conditions

• All radio contacts and listening completed after 01-01-2014 will be counted indefinitely.
• Any band and emissions
• Diploma electronic version is issuing for completing radio contacts from Tomaszów district with following objects as per matrix below:

STATION      CLASS III      CLASS II      CLASS I
DX 3 5 8
EU 5 10 15
SP 10 20 30
UKF 3 5 8
SWL As above

• Applications: Station’s log summary to be sent to following email address:
• Radio operators from objects listed below apart from normal procedure are requested to forward radio logbooks summary to following email address: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

List of objects in „Tomaszów district”

Tomaszów district’s Castles

- TZ09- TOMASZÓW MAZOWIECKI gmina
- TZ10- UJAZD
- TZ11- ŻELECHLINEK

We invite You to join our event!

Poniżej komentarze(2) dla "Dyplom Obiekty Powiatu Tomaszowskiego"

SP7AH
14.02.2014 20:32
1
Gratuluję pomysłu! Z regulaminu wynika, że Klasa I dla SP to nie lada wyczyn.
SP7OGT
22.11.2014 06:09
2
Fajne dyplomy az szkoda ze nie moge spełnic warunków. Byłyby następne w kolekcji